Shrnutí roku 2 0 1 4

30. ledna 2015 v 10:21 | Laura |  Můj deník
Todle jsem slíbila, to taky dodržím. Čauky sněhuláci
Jelikož je konec ledna, rozhodla jsem se napsat článek "shrnutí roku 2 0 1 4" . V něm budu popisovat, co jsem za rok 2 0 1 4 vlastně (ne)pěkného zažila a podobně. (Více v celém článku, tak čti! ;o))

Leden- Jeli jsme s rodinou na necelé tři týdny do Ameriky - Byla jsem v New Yorku a Disney Landu. Byla to ta nejkrásnější dovolená na celém světě!!!!
Únor- Moje kamarádka se vážně zranila. Zlomila si nohu a měla velký otřes mozku, stalo se jí to v parku. Chodila jsem za ní do nemocnice a doufala jsem, že se uzdraví.
Březen- Měla jsem narozeniny. Na oslavu přišla dokonce i Veronika ( ta kamarádka s tím velkým zraněním). Měla jsem na oslavě pět svých kamarádů a oslavovaly jsme moje třinácté narozeniny.
Duben- Jela jsem na koncert Seleny Gomez. Jela jsem tam s kamarádkou, která měla vstupenky, který ji dal její strýc, který je režisér a momentálně natáčel až v Hollywoodu. Také nezapomenutelný zážitek!
Květen- Můj oblíbený kůň ve stáji Theo onemocněl. Měl něco v játrech. Naštěstí se uzdravil.
Červen- Dostala jsem vysvědčení. Byla jsem v sekundě, teď už jsem v tercii. Měla jsem dvě dvojky.
Červenec- Jela jsem na koňský tábor blízko Brna. Byly to dva nejkrásnější týdny poblíž koní v mém životě. Zároveň začaly prázdniny a s rodinou jsme byly na chatě v Babiččině údolí a jeli na dovolenou do Řecka.
Srpen- Jela jsem na soutěž Talentmánie. Byla to soutěž, kde jste ukazovaly, co umíte. Já jsem s kroužkem tance tancovala. Dostaly jsme se do třetího kola, potom jsme ale už vypadly.
Září- Jela jsem na Theovi velký závod-hlavně v parkuru. Skončila jsem čtvrtá z dvaceti, což bylo WOW- prostě neuvěřitelné.
Říjen- Byla jsem s rodiči v Praze- ostatně Praha je moje rodné město, dnes už tam nebydlím. Bylo to moc pěkné.
Listopad- Založila jsem si blog. Po dvou týdnech se na něm objevovaly první komentáře.
Prosinec- Byly Vánoce. Dostala jsem spoustu pěkných dárků a bylo to krásné.

Tak, to je pro tento článek vše. Ne, momentálně nejsem v knihovně, ale na svém notebooku, už mám konečně zase zaplacený internet. Máme prázdniny, takže ani nemusím do školy, což je faaakt supeeer!
Těším se na vás příště, ahoj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Chtěla by ses kouknout na starší články? Jukni do archivu, už na tebe čekají!