Jezdecký deníček- 1.díl

3. února 2015 v 18:00 | Laura |  Můj deník
Rozhodla jsem se, že založím novou rubriku- Jezdecký deníček. V této rubrice budu psát zážitky ze svých hodin jezdectví.

díl 1.


Kůň, na kterém jezdím, se jmenuje Carlos. Občas jezdím i na Perličce, ale Carlose mám raději. Dnes jsem byla na hodině jezdectví jako každé úterý a pátek. Vyčistila jsem Carlose, dala mu podsedlovou dečku, sedlo a udečku. Byla jsem připravená jezdit. O chvilku později přišla moje kamarádka Lucka, Terka a nakonec i Pája. Ony také připravily své koně a šly jsme jezdit. Rozjezdily jsme se a o chvilku později přišla instruktorka Danča. Postavila nám překážky a když jsme byly rozježděné, začaly jsme skákat. Nejprve jela Terka, potom já a Lucka s Pájou. Všechny jsme to zvládly skoro na výbornou. Potom jsme si vyjely na vyjížďku. Carlose jsem poplácala po krku a daly jsme se do cvalu. Byla krásná!
Po vyjížďce jsem Carlose vyhřebelcovala, pomazlila jsem se s ním, dala mu mrkev a odvedla na pastvu. Vzala jsem si batoh a šla na autobus. O pět minut později přijel a já jela domů. Domů se po hodině jezdectví málokdy chce. S tím jsem ale nic nemohla dělat. Doma jsem si dala dát vyprát rajtky a umyla perka. Udělala jsem si domácí úkoly a dala si banán se šlehačkou a jahodami (ne, nebyla jsem za dvanácti měsíčky, ale v obchodě) Usmívající se. To už bylo skoro čtvrt na šest. Potom jsem si zalezla na notebook, skontrolovala email, Facebook, Ask a potom šla na blog a právě píši tento článek. Myslím,že jsem si to u koní užila. Těším se na další díl deníku a na další hodinu jezdectví!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Chtěla by ses kouknout na starší články? Jukni do archivu, už na tebe čekají!